Informace o topných fóliích HEAT DECOR

Topné fólie Heat Dekor jsou technologicky nejvyspělejším materiálem pro vytápění 21. století.

Topná fólie Heat Decor je určena pro účinné vytápění podlah z laminátu, dřeva, keramických dlaždic, porcelánových dlaždic a kamene. Díky své ultra tenké konstrukci (tloušťka 0,338 mm) podobné tloušťce papíru se fólie používají přímo pod podlahovou krytinu. Tímto způsobem instalace docílíme vysoké energetické účinnosti a nízké tepelné ztráty vyzařováním tepla.

Topné fólie Heat Decor byly navrženy korejskými inženýry.

Topné fólie Heat Decor jsou plně certifikovány certifikačním orgánem s platností pro celou Evropskou unii.

Na kvalitu výrobu bedlivě dohlížejí odborníci firmy výrobce.

Topné fólie Heat Decor mají certifikát bezpečnosti B potvrzující vysokou kvalitu výrobku.  Komfort a kvalita

Podlahové vytápění topnou fólií Heat Decor se používá jako základní vytápění nebo jako doplňkové pro dosažení komfortu teplé podlahy a pro vytápění chladných místností. Plošné vytápění touto topnou fólií poskytuje ideální rozložení teploty v místnosti a současně optimalizuje spotřebu elektrické energie díky elektronické regulaci teploty. Ovládání podlahového vytápění se provádí prostřednictvím moderních drátových i bezdrátových termostatů.

Podlahové vytápění topnou fólií Heat Decor příznivě působí na naši náladu a pozitivně stimuluje náš imunitní systém, jelikož fólie vyzařuje infračervené záření, které lze přirovnat k účinkům tepelného záření ze slunce. Infračervené vytápění snižuje pocit suchého vzduchu a současně podporuje rozvoj rostlin. 

Moderní technologie

Elektrické podlahové vytápění topnou fólií Heat Decor představuje alternativu ke klasickým topným systémům. Navíc poskytuje svobodu výběru interiérovému designu a výsledné estetiky místnosti.

Jednoduchá montáž a použité materiálů zkracují délku montáže. 


Nejprodávanější produkty

Informace

Nový zkušební blok